Smíchov. Ten stál vždycky na straně svých lidí. Stejně jako ten smíchovskej pivovar.

Vždycky drží spolu

Tak jako Češi, kteří se spojili pro dobrou věc a založili pivovar, nebo třeba ve chvílích války, kdy pivovarští drželi pospolu a  neprozradili zazděnou varnu. I v těžkých dobách jsme podporovali hospodskou kulturu a budeme podporovat i nadále.

Dělá věci správně

Když naši předci založili ryze český pivovar za úspory českých lidí, aby uvařili dobré a dostupné pivo pro našince, musíme v tom pokračovat. Naši sládci garantují kvalitu piva a naši obchodníci pomáhají hospodským k návratu lidí do jejich podniků. Ať žije smíchovská hospoda!

Dělá věci po svém

Když sládek Trnka uvařil legendární smíchovskou desítku, udělal to po svém. A stejně tak nedávno uvařil náš nejmladší sládek Špaček smíchovskou jedenáctku. Po svém a jinak, než se očekávalo a bylo zvykem. Vlastní cesta se prostě vyplácí. Kdysi i nyní!

Pevně stojí za svým

Když začínala druhá světová válka a byla nouze o suroviny, náš Granát jsme stejně vařili. Potajmu a jen pro naše lidi. Nikdy nepolevíme z původního předsevzetí vařit dobré pivo pro naše lidi. Pro lidi, kteří mají naše pivo rádi a zaslouží si ho.

Staropramen

Vstup na tyto stránky je povolen jen osobám starším 18 let.

označte datum svého narození