Oslavte s námi dny českého
Piva 2019 po smíchovsku

Na dalších 150 let smíchovskýho piva.

Jak budeme slavit

Na Smíchově vaříme pivo už 150 let. A tak letos slavíme Dny českého piva pivní kulturou, jejími rituály a také pivem Staropramen, které má už od své první várky ryze český charakter.

Slavnostní naražení sudů

Ve dnech 17. a 18. 9. budeme ve vybraných 5 smíchovských hostincích slavnostně narážet sud s naší Extra chmelenou dvanáctkou, kterou rok co rok vaříme u příležitosti Dnů českého piva.

Více o narážení
Oslava v
pivovaru

Na Smíchově vaříme pivo už 150 let a tak letos oslavíme Dny českého piva pivní kulturou, jejími rituály a také pivem Staropramen, které má už od své první várky ryze český charakter. Slavit budeme ve čtvrtek 19. 9. od 17 hodin na pivovarském dvoře a v sousedském Výčepu Pod Komínem.

Více o oslavě
Sběr pivních rituálů

Na konci září, až utichnou oslavy českého piva, se rozjedou naši pivní misionáři do všech koutů republiky, aby vás seznámili se smíchovskými pivními rituály a rovnou od vás nějaký získali. Můžete se tak jednou provždy zapsat do pivní budoucnosti Smíchova.

Více o sběru
na smíchově držíme pivo
po svým už 150 let
A tak s námi letos oslavte Dny českého piva pivními
rituály Smíchova

Smíchov je plnej poctivejch a pracovitejch lidí, který jsou tvrdý, ale uměj se i obejmout. Když je třeba. Stejně jako my objímáme půllitr s tou naší Jedenáctkou.

Dvouprsťák

Smíchovská Jedenáctka je symbol harmonie, co do chuti i do hořkosti. A tak když si na ní chceme pochutnat, držíme pěkně harmonicky i ten náš půllitr.

Smíchov má svoje kouzlo, díky kterýmu si vás získá. Nebo chcete-li zaháčkuje. Stejně jako jsme si my zaháčkovali tu naši Jedenáctku.

Hradní stráž

Smíchovský pivo je pro nás Smíchováky srdeční záležitost. A tak nám záleží na tom, aby tady bylo pořád s náma. I proto si tu naší desítku hlídáme jako na stráži.

Legendární smíchovská desítka, který před 150 lety požehnal sám otec Láska, pro nás dost znamená. Bez ní by to už nebyl Smíchov. I proto za ni držíme tu naši pivní modlitbu.

Modrá krev

Lepší pivo si zaslouží lepší zacházení. A tak na Smíchově držíme ten náš poctivě prokvašenej Ležák hrdě se zvednutým malíčkem.

Palec nahoru

Dobře odvedená práce si zaslouží uznání. A tak na Smíchově dáváme tomu našemu poctivě prokvašenýmu Ležáku palec nahoru.

Rovnej malíček

Smíchov rozdíly nedělá. Ten spojuje. A je rovnej. Jako ten malíček, kterým si přidržujeme tu naši legendární desítku.

V týhle čtvrti vždycky všechno podstatný vznikalo odspoda. Jako to pivo, který si prosadili a složili se na něj obyčejný lidi. Proto tak držíme i ten náš legendární Smíchov.

Smíchov si vždycky stál za svým. I proto tady vznikla tak skvostná desítka, kterou jsme to všem ukázali. A ukazujeme dodnes!

Pokud jde o pivo, máme my Smíchováci za ušima. Sami jsme si ho prosadili i uvařili. Víme, který je dobrý a jak si ho vychutnat. Proto ten náš legendární Smíchov držíme za ucho po svým.

Když si na Smíchově chceme pochutnat na čerstvě načepovaný desítce po svým, hodíme si ji na věšák. Půllitru se tak skoro nedotýkáme a pivo si dýl udrží správnou teplotu.

Kdo s námi slaví

Vždycky stojíme za naší jedenáctkou

Podporovat své lidi, užívat si radost z úspěchu, semknout se ve chvíli, kdy nás čekají velké úkoly, a hlavně vždycky držet při sobě. To máme my ve Smíchovském pivovaru společné s lidmi z Fotbalové asociace ČR i se všemi, kdo podporují české fotbalisty a fandí naší fotbalové reprezentaci. Proto jsme s FAČR uzavřeli partnerství až do roku 2022. Na fotbale se totiž vždycky pilo pivo a u piva se vždycky mluvilo o fotbale. A Staropramen teď bude u toho!

Tatra Smíchov: se Smíchováky držíme a připíjíme na 150 let

Na Tatře Smíchov se rugby hraje tvrdě a férově. S vášní a respektem. Není důležitý vyhrát, ale hrát. Abychom se nemuseli stydět před sebou samými ani před blízkými. A takhle to chceme s naším Rugby Clubem Tatrou táhnout dál ještě hodně, hodně dlouho.

HANSPAULSKÁ LIGA: Držíme spolu na hřišti i mimo něj

Na Hanspaulce nejde o osobní statistiky, další hattrick ani o to vyhrát za každou cenu. Tady se fotbal hraje pro radost, parťáky a fair play. Proto držíme s Hanspaulkou na hřišti i mimo něj na dalších 150 let.

Staropramen

Bylo vám už 18 let?

Vstup na tyto stránky je povolen pouze osobám starším 18 let.

I když vždy děláme věci po svém,
cookies na našem webu používat musíme.

Další informace
Souhlasím