Na smíchovskej třesk,
kterej je věčnej

Na dalších 150 let smíchovskýho piva

Kde budeme slavit

Slavnosti Smíchova

V roce 1869 se na Smíchově sešli Češi, aby se složili na pivovar, který bude skutečně jejich. A letos se tu 8. června sejdeme znova, abychom výročí toho svého pivovaru jak se patří oslavili. Na dvoře, pod komínem i v přilehlých ulicích bude znít hudba, dunět stroje Harley-Davidson, bude se hrát ragby nebo fotbal. Podíváte se do útrob pivovaru, na vyhlídku z CK tanků, ochutnáte dobré jídlo a hlavně – smíchovské pivo tu poteče z víc jak stovky kohoutů.

Koupit lístek
Výčepy pod komínem

Pivovar vždycky všechno prožíval spolu se Smíchovem. A Smíchov se svým pivovarem. I proto pravidelně otvíráme brány a scházíme se ve Výčepu pod komínem nad vychlazeným půllitrem, s živou hudbou, hospodskými dobrotami, a hlavně nad tématy, o kterých se na Smíchově mluví. A o čem se v roce 150. výročí pivovaru bude mluvit? O velikonočních tradicích, fenoménu smíchovských výčepů, o Dnech českého piva nebo slavném vánočním Granátu. Těšíme se na vás!

Více informací

Zahrajte si s námi o výroční prémiové lednice a další výhry

10x Retro lednice SMEG ve stylu 50. let
150x Designový chladicí box Staropramen
150x Spousta piva pro akce s přáteli

vychutnejte si krásně vychlazený Staropramen tak, jak ho máte rádi.

Soutěžit

Kdo s námi slaví

Vždycky stojíme za naší jedenáctkou

Podporovat své lidi, užívat si radost z úspěchu, semknout se ve chvíli, kdy nás čekají velké úkoly, a hlavně vždycky držet při sobě. To máme my ve Smíchovském pivovaru společné s lidmi z Fotbalové asociace ČR i se všemi, kdo podporují české fotbalisty a fandí naší fotbalové reprezentaci. Proto jsme s FAČR uzavřeli partnerství až do roku 2022. Na fotbale se totiž vždycky pilo pivo a u piva se vždycky mluvilo o fotbale. A Staropramen teď bude u toho!

Tatra Smíchov: se Smíchováky držíme a připíjíme na 150 let

Na Tatře Smíchov se rugby hraje tvrdě a férově. S vášní a respektem. Není důležitý vyhrát, ale hrát. Abychom se nemuseli stydět před sebou samými ani před blízkými. A takhle to chceme s naším Rugby Clubem Tatrou táhnout dál ještě hodně, hodně dlouho.

HANSPAULSKÁ LIGA: Držíme spolu na hřišti i mimo něj

Na Hanspaulce nejde o osobní statistiky, další hattrick ani o to vyhrát za každou cenu. Tady se fotbal hraje pro radost, parťáky a fair play. Proto držíme s Hanspaulkou na hřišti i mimo něj na dalších 150 let.

Staropramen

Bylo vám už 18 let?

Vstup na tyto stránky je povolen pouze osobám starším 18 let.

I když vždy děláme věci po svém,
cookies na našem webu používat musíme.

Další informace
Souhlasím