Jedeme dál

Staropramen je oficiálním pivem 115. výročí Harley Davidson

Láska a vášeň, tradice a kvalita, motorky a pivo. Harley Davidson a Staropramen. Jeden bez druhého nemůže být, tak to přijďte oslavit s námi!

V červenci v Praze proběhnou bouřlivé oslavy 115. výročí značky Harley Davidson a Staropramen u toho nebude chybět. Protože nás, Smíchováky, s Harleyáři pojí kromě obdivu k silným strojům i chuť si užívat a dělat věci svobodně a po svém, spojili jsme se a exkluzivně pro výroční oslavy připravili hned několik pivních specialit.


Řídím se zákony svýho Harleye!

Jednou z hlavních specialit je limitovaná edice smíchovského Nealka, kterou ozdobí obrázky klasických Harleyářů a výroky, které vyjádří jejich obdiv k silným strojům. Smíchovské Nealko patří mezi nejoblíbenější nealkoholická piva v Česku a jeho typicky hořká chuť získaná řízeným kvašením potěší a uspokojí každého zodpovědného řidiče. K dostání bude na všech místech události, především ale v hlavní části na pražském Výstavišti, kde jen pro tuto příležitost postavíme hospodu s výčepem.


Na počest silným strojům

Vedle Nealka se bude během oslav vařit a točit i speciální várka Smíchovské Jedenáctky, na kterou budou dohlížet sami Harleyáři. A dveře pivovaru nezůstanou otevřené jen jim! Účastníci budou moci nahlédnout přímo pod ruce našich sládků a podívat se, jak se vyrábí tradiční pražské pivo. Kromě toho budou vítáni v muzeu pivovaru nebo v pivovarské restauraci Na Verandách u poctivého oběda a čerstvého půllitru.


Zasoutěžte si se Staropramenem o výlet do Milwaukee zde.

Datum konání 5. - 8.7.2018
Adresa Pivovar Staropramen
Nádražní 43/84
150 00 Praha 5 - Smíchov

Vystavište Holešovice
Výstaviště 67
170 90 Praha 7 - Holešovice
Oficiální stránky h-d.prague115.com/cs
Staropramen

Vstup na tyto stránky je povolen jen osobám starším 18 let.

označte datum svého narození

I když vždy děláme věci po svém,
cookies na našem webu používat musíme.

Další informace
Souhlasím