Smíchovská svornost

Pivovar, to je výsledek poctivý práce mnoha chlapů a ženskejch, který se nikdy nebáli dělat věci správně,
i když se to zrovna nenosilo. A stejně jako před 150 lety, kdy jsme pivovar zakládali,
chceme i teď tu naši smíchovskou čtvrť stmelovat a navzájem si pomáhat.

Výčepy
pod komínem

Drahá Smíchovačko, Vážený Smíchováku,
je nám ctí, že se s váma můžeme pravidelně potkávat
u nás pod komínem. Tady si pěkně po sousedsku pokecáme, pochutnáme si na pořádně vychlazeným pivu a něco dobrýho zakousneme.
K tomu všemu nám zahraje muzika pěkně vod podlahy. Srdečně vás zveme k nám na pivovarský dvůr na další setkání, které se koná V BŘEZNU.

Dny,
kdy pomáháme

Smíchov je náš domov už skoro 150 let.
A i když za tu dobu obrostl novejma skleněnejma barákama a je to tady jeden byznys vedle druhýho,
pro nás je tahle čtvrť hlavně o sousedství a pospolitosti.
A protože sousedi musí držet spolu v časech dobrých i zlých, snažíme se i my pivovarští přiložit ruku k dílu, aby Smíchov pořád vzkvétal.

12 let

Pomáháne smíchovským
komunitám

Praha 5

Je naší čtvrtí a místem,

kde pomáháme

10 099

Pivovarských
hodin

3 dny

V roce vyrážíme v hojném
počtu přiložit ruku k dílu

Komu pomáháme

Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené, o.p.s.

Je pro nás důležité, aby se každý Smíchovák cítil jako plnohodnotný člen naší čtvrti. Proto jsme spojili svoje síly s organizací Helppes, která se věnuje výcviku psů pro lidi s handicapem a pomáhá jim tak žít naplno. Parťáky jsme už od roku 2012 a za tu dobu jsme našli spoustu způsobů, jak pomáhat, ať už pivem, zajímavou přednáškou, podporou akcí nebo talentem našich pivovarských zaměstnanců, kteří rádi poskytnou odbornou pomoc i právnickou radu, když je potřeba.

Komunitní centrum Prádelna

Na Smíchově držíme spolu. Proto nerozlišujeme kdo je kdo, jak je starý, jaké má zájmy, názory nebo co dělá. Proto spolupracujeme s komunitním centrem Prádelna, které vytváří pro Smíchováky nejen společný prostor, ale i spoustu volnočasové zábavy pro mladé i ty starší tělem, ale rozhodně ne duchem. Je nám ctí být součástí celé plejády akcí, výletů, výstav a jiných projektů, které podporujeme nejen svou aktivní účastí, ale i smíchovským pivem či pozvánkou na prohlídku všech krás pivovaru.

CZEPA Česká asociace paraplegiků

My pivovarští dobře víme, že je důležitý stát si za svým. A to i když u toho člověk sedí na vozíku. Proto pevně držíme spolu s asociací českých paraplegiků.

Sportovní klub vozíčkářů Praha, z.s.

Smíchovákům (pražákům) na čtyřech kolech otvíráme pravidelně naše brány, aby si bez překážek mohli vychutnat prohlídku pivovaru nebo dorazit na naše legendární sousedská setkání pod komínem. Stejně tak jim s radostí dáme nějaké to pivo ze smíchovské žíly pro jejich vlastní komunitní akce.

Staropramen

Bylo vám už 18 let?

Vstup na tyto stránky je povolen pouze osobám starším 18 let.